נשף הגאלה

נשף הגאלה

…לילה בלתי נשכח

נשף גאלה מפואר, חוויה מיוחדת במינה עם ארוחת ערב חגיגית, אירוע שטיח אדום הכולל
!סלבריטאים מעולם הריקוד וערב מרהיב הכולל מופעי ראווה סוחף וריקודים לקהל

ארוחת הערב

התחילו את הערב בארוחת ערב טעימה במיוחד בין חברים ותיהנו מנוף עוצר נשימה של חוף הים אל מול הים התיכון בטרסה של מלון הילטון

השטיח האדום

צפו באירוע אקסטרווגנטי במצעד השטיח האדום שבו כוכבים מטלוויזיה ורקדנים מקצועיים ברמה עולמית מציגים את עצמם ומתראיינים

נשף הגאלה

בוא נרקוד! גולת הכותרת של ארוע גאלה הינה מופעי ראווה מיוחדים של הופעות מקצועיות וקרב קבוצתי “ראש בראש” בריקוד קבוצתי ידידותי ביחד!

הזמינו את הכרטיס כאן

בחר את השפה המועדפת עליך והמשך לחנות הכרטיסים של טונדי (חיצונית)


ארוחת הערב

אירוע הערב מתחיל בארוחת ערב על הטרסה המרהיבה של הילטון תל אביב על קו החוף, אוירה משכרת של שקיעות קסומות וללא ספק בין הנופים הטובים בעולם המשקיפים על הים התיכון. ליד שולחנכם תוכלו ליהנות מחברתם של חובבי ריקוד נוספים ממדינות שונות, כשלכולם אהבת הריקוד המשותפת.

השטיח האדום

התכוננו לרגע זוהר שבו הכוכבים והסלבריטאים של עולם הריקודים מגיחים וצועדים על השטיח האדום באור הזרקורים בזה אחר זה! תהיו שם כדי לפגוש את כל הידוענים של ProAm ולצפות בהם על השטיח, מתראיינים, מצטלמים ומספרים על הפרוייקטים הקרובים שלהם 

נשף הגאלה

זו החגיגה הטהורה ביותר של ריקודים! נציג ונשתתף במגוון רחב של ריקודים, VIP-Showcases, משחק קבוצתי מהנה, הופעות מקצועיות ונסיים את הערב בפינאלה מרהיב ורועם! אנא מצא פרטים נוספים על תוכנית הריקוד למטה


רגעי קסם בריקוד

משחק קבוצתי

Match Team שלנו לוקח את הכיף וההתרגשות לשלב הבא. ארבעה צוותים של זוגות ProAm מאתגרים אחד את השני בריקוד מטורף ברמה גבוהה! הקהל יתחלק בקבוצות תומכות לכל קבוצה וביחד על הרחבה ניצור זיקוקי דינור נלהבים של אהבה לריקוד, מוזיקה וקהל מעודד!”

מופע מקצועי

חלון ראווה מיוחד של יראה ופליאה! יהיו לנו אלופי עולם בריקוד על הפרקט שיפגינו את כישוריהם בהופעה יוצאת מן הכלל!

רגעי האושר של וינה

חגיגה של התרבות הווינאית והאוסטרית היא הנחת היסוד של גולת הכותרת של הערב הזה. חווה את קולו המדהים של זמר האופרה הווינאי המפורסם תומס ויינפל כאשר הוא מציג מבחר מהרפרטואר שלו בשידור חי על הבמה. צפו בתצוגת ואלס וינאי יפהפה וחושו את עצמכם בתרבות הווינאית על ידי הצטרפות לכולם על רחבת הריקודים לביצוע “קוודריל וינאי” יפהפה. את הערב ינחה המנחה מלא החן, אנדרה צ’יטו, עם הקסם הווינאי הטיפוסי.

מחרוזת ישראלית

אלי מזרחי, סלבריטי ושופט ב-Dancing with the Stars Israel, ידריך את קהל המשתתפים בריקוד פנטסטי, שהוא אחד משיאי אירוע התחרות הפרו-אם.


אנו מקווים שתמצא את המידע המועיל!
במקרה של שאלות נוספות אתם מוזמנים מאוד לפנות אלינו ישירות בדואר או ברשתות החברתיות

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner